Piasek i żwir płukany budowlany, zasypowy na sprzedaż

Nasza firma świadczy usługi transportowe w zakresie dostawy takich surowców jak piasek oraz żwir. Proponowane przez nas materiały mają szerokie zastosowanie. Przydają się szczególnie w budownictwie – piach i żwir mogą służyć wyrównaniu lub podwyższeniu terenu. To jednak nie wszystko, ponieważ wysokiej jakości piasek płukany używany jest także do tworzenia zapraw czy cegieł.

Oferujemy różne rodzaje piasku: zasypowy, kopalniany, sortowany, kwarcowy, a także piasek do wylewek, na tynki, piasek do piaskownic, jak również mieszankę piaskowo-żwirową. U nas można otrzymać też żwir płukany, który doskonale nadaje się do dekoracji ogrodów. Wszystko w atrakcyjnej cenie!

Sprzedaż żwiru oraz piasku budowlanego odbywa się w Szczecinie, gdzie znajduje się nasza siedziba. Proponujemy odbiór osobisty lub dostawę w obrębie miasta i okolicach.

Nie tylko piaski i żwiry – sprzedaż czarnoziemu w Szczecinie

Poza wspomnianymi wcześniej materiałami oferujemy także sprzedaż czarnoziemu – zwanego też ziemią ogrodową. Nasz surowiec jest mieszanką ziem polnych z humusem. Zależnie od potrzeb proponujemy ziemię przesiewaną i nieprzesiewaną. Pierwszy wariant doskonale nadaje się do zakładania trawników, pod uprawę oraz do wyrównania terenu. Oferujemy czarnoziem, który jest najbardziej urodzajną glebą, wybieraną przez szkółki leśne, stosowaną pod uprawy i przy zakładaniu trawników ogrodowych.

Transport piasku oraz żwiru w Szczecinie i okolicach – atrakcyjna cena

Przewiezienie zakupionego żwiru, piasku czy czarnoziemu na własną rękę może być kłopotliwe, dlatego doskonałą opcją jest zakup z dostawą na wybrany adres. W naszej firmie dostarczamy zakupiony materiał własnym transportem – na terenie Szczecina i powiatów ościennych.  Z myślą o naszych klientach oferujemy atrakcyjne ceny piasku i żwiru oraz ich dostaw w wybrane miejsce. Trzeba jednak wspomnieć, że koszty te mogą różnić się w zależności od pory roku. Wszelkich aktualnych informacji dotyczących piasku, żwiru oraz ceny tych surowców udzielimy telefonicznie. Zachęcamy do kontaktu!

Rodzaje materiałów

Rodzaj materiałuCena
piasek płukany frakcja 0-2 mm
na telefon
piasek płukany frakcja 0-4 mm
na telefon
piasek zasypowyna telefon

 

Rodzaj materiałuCena
żwir otoczak frakcja 2-8 mmna telefon
żwir otoczak frakcja 8-16 mmna telefon
żwir otoczak frakcja 16-32 mmna telefon
tłuczeń ceglano-betonowy frakcja od 2-35 mmna telefon
Rodzaj materiałuCena
beton od B5 – B25 na drobnym lub grubym kruszywie do wyboru przez klientana telefon
podsypka betonowa bez kamieniana telefon

Galeria