Piasek i żwir

Nasza firma świadczy usługi transportowe w zakresie dostawy takich materiałów jak piasek oraz czarnoziem. Zapewniamy wysoką jakość oferowanych materiałów, terminowość oraz konkurencyjne ceny.
Oferowany piasek to: piasek kopalniany, piasek sortowany, piasek do wylewek, piasek na tynki, piasek do piaskownic, piasek kwarcowy, mieszanka piaskowo – żwirowa.

Piasek wydobywany bezpośrednio. Znajduje zastosowanie: obsypywanie i zasypywanie fundamentów, na podbudowę, do zagęszczeń, na podwyższenie terenu.
Oferowany czarnoziem inaczej zwany ziemią ogrodową. Prowadzimy sprzedaż ziemi ogrodowej będący mieszanką ziem polnych z humusem. Zależnie od Państwa potrzeb, proponujemy ziemię przesiewaną i nieprzesiewaną. Pierwszy wariant doskonale nadaje się do zakładania trawników, pod uprawę oraz do wyrównania terenu. Oferujemy czarnoziem, który jest najbardziej urodzajną glebą, wybieraną przez szkółki leśne, stosowaną pod uprawy i przy zakładaniu trawników ogrodowych.

Piasek i czarnoziem dostarczamy własnym transportem na terenie Szczecina i powiatów ościennych.
Ceny w zależności od pory roku, mogą się nieznacznie różnić od prezentowanych w tabeli. Wszelkich aktualnych informacji udzielimy telefonicznie prosimy dzwonić do nas.

Rodzaje materiałów

Rodzaj materiałuCena
piasek płukany frakcja 0-2 mm
na telefon
piasek płukany frakcja 0-4 mm
na telefon
piasek zasypowyna telefon

 

Rodzaj materiałuCena
żwir otoczak frakcja 2-8mmna telefon
żwir otoczak frakcja 8-16mmna telefon
żwir otoczak frakcja 16-32mmna telefon
tłuczeń ceglano betonowy frakcja od 2 – 35 mmna telefon
Rodzaj materiałuCena
beton od B5 – B25 na drobnym lub grubym kruszywie do wyboru przez klientana telefon
podsypka betonowa bez kamieniana telefon

Galeria