Sprzedaż drewna opałowego i do kominków

Oferujemy drewno kominkowe oraz opałowe – cięte na ustalony z klientem wymiar. W asortymencie naszego składu drewna znaleźć można rozpałkę, zrębkę w workach czy też drewno idealne do kominków bądź na ognisko. Do wyboru jest wiele gatunków, dlatego mamy pewność, że każdy znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Sprzedaż drewna opałowego oraz kominkowego prowadzimy w Szczecinie – to właśnie tutaj znajduje się nasza siedziba. Oferujemy dostawę zamówienia na wskazany adres w obrębie miasta lub w jego okolicach. Cena transportu ustalana jest indywidualnie. Oczywiście możliwy jest również odbiór we własnym zakresie.

Drewno kominkowe oraz opałowe w Szczecinie i okolicach

Jako specjaliści w swojej dziedzinie zdajemy sobie sprawę, że nie każde drzewo można przetworzyć na dany rodzaj opału. To dlatego proponujemy zróżnicowaną ofertę, w której znajdują się gatunki liściaste oraz iglaste. W naszym składzie można znaleźć zarówno suche drewno kominkowe, jak i mieszanki idealne na opał (gwarantujemy możliwość mieszania drewna pod życzenie klienta z ceną zależną od ilości danego gatunku drewna w mieszance). Proponowane przez nas sezonowane drewno pozwoli Ci wydajnie ogrzać dom. 

Drewno opałowe i do kominka – dobra cena 

Transport do 15 km gratis

Wszystkie propozycje cechują się bardzo atrakcyjnymi cenami – można zapoznać się z nimi poniżej. 

drewno miękkie: liściaste, iglaste
 od 200 zł
drewno średniotwarde: brzoza, olcha
 od 350 zł
drewno twarde: buk, dąb, jesion
 od 400 zł
twarde liściaste + miękkie + iglaste  380,00 zł
twarde liściaste + miękkie liściaste  420,00 zł
miękkie liściaste + iglaste:
 do 300,00 zł
klocki kominkowe liściaste cena na telefon
klocki opałowe iglaste cena na telefon
rozpałka w workach cena na telefon
Warto także pamiętać, że każde zamówienie traktowane jest indywidualnie. Ostateczny kosztorys określamy po wzięciu pod uwagę ilości zamówionego drewna, jego gatunku/typu, a także transportu. Co więcej, w zależności od pory roku, dostępności drewna czy stopnia jego przesuszenia ceny mogą się nieznacznie różnić od tych prezentowanych w tabeli. Wszelkich aktualnych informacji udzielamy telefonicznie – zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące drewna kominkowego oraz opałowego, w tym bieżących cen i innych aspektów. 

Wysokiej jakości drewno opałowe i kominkowe dostępne w Szczecinie

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty mieszkańców Szczecina oraz pobliskich miejscowości. Proponujemy kominkowe i opałowe drewno workowane, a także paletowane lub w big bagach. Dostawa na koszt klienta w dowolne miejsce na terenie Polski oraz Niemiec.

Galeria