Przewóz materiałów budowlanych i sprzedaż drewna na opał – Stargard, Kobylanka

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Stargardu, Kobylanki oraz okolic do skorzystania z oferty naszego składu drewna. Proponujemy sprzedaż materiału opałowego i kominkowego. Warto wiedzieć, że poszczególne gatunki drzew mają odmienne właściwości, dlatego dobrze jest dobrać odpowiedni z nich do danego celu. U nas można znaleźć zarówno drewno kominkowe, jak i opałowe – workowane, a także paletowane. Poza sprzedażą świadczymy również usługi transportowe. W przypadku pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści służą radą.

Sprzedaż piasku oraz żwiru – Stargard i okolice

Poza drewnem można zakupić u nas też piasek oraz żwir. Te surowce sprawdzają się przy ozdabianiu ogrodów, uzupełnianiu piaskownic czy też na budowie, m.in. do wyrównania terenu bądź wykonania zapraw. Proponujemy różnego rodzaju materiały sypkie, dzięki czemu każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale też transportem piasku i żwiru. Dzięki kompleksowej usłudze można szybko, jak również wygodnie otrzymać potrzebny materiał. Piach czy innego rodzaju ładunki jesteśmy w stanie dostarczyć m.in. do Stargardu oraz okolic.

Przewóz materiałów budowlanych i nie tylko

Jako firma otwarta na potrzeby klientów proponujemy nie tylko transport zakupionych u nas drewna bądź piachu, ale także sam przewóz innych ładunków, np. materiałów budowlanych czy gabarytów. Auto, jakie posiadamy, to wywrotka do 3,5 t. – świetnie sprawdzi się w przewozie suchego betonu czy gruzu, ale także różnych większych przedmiotów. Podobnie jak inne usługi, tak i tę związaną z dostarczaniem materiałów oraz rzeczy realizujemy sprawnie, a także rzetelnie. Cena realizacji przewozu ustalana jest indywidualnie.

Wycinka drzew – Stargard i cały powiat

Do kolejnych usług, które realizuje firma Drewtrans, należy wycinka drzew. Oferujemy zarówno ścinanie całych egzemplarzy, jak i podcinanie gałęzi. Ten drugi wariant jest pomocny, gdy konary zakłócają widoczność, ale stosuje się go także w celach pielęgnacji drzewa. Posiadamy odpowiedni sprzęt do bezpiecznego wykonywania tego typu prac, a nasi pracownicy są wykwalifikowanym zespołem fachowców. Usługę dotyczącą wycinki drzew oferujemy m.in. mieszkańcom Stargardu oraz całego powiatu stargardzkiego. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

Galeria