Sprzedaż drewna opałowego, piasku i wycinka drzew

Firma Drewtrans specjalizuje się w pozyskiwaniu drewna kominkowego (sezonowanego, przesuszonego czy świeżego) i opałowego, a także sprzedaży piasku oraz żwiru. W trosce o zadowolenie naszych klientów oferujemy przewóz zakupionego towaru na terenie Szczecina, jak również pobliskich miejscowości takich jak Nowe Czarnowo lub Gryfino.

Drewno kominkowe i opałowe, a także wycinka drzew w powiecie gryfińskim

Oferujemy kominkowe oraz opałowe drewno workowane, paletowane lub w big bagach (istnieje możliwość mieszania drewna). Tniemy je na wymiar zgodny z życzeniami klienta – możemy zapewnić, że do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, a także z dużą precyzją, chcąc spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających osób. Co więcej, w naszym składzie drewna gwarantujemy naprawdę dobre ceny. Ostateczny koszt jest jednak uzależniony od ilości zamówionego drewna czy jego konkretnego gatunku (liściastego/iglastego). Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gryfina do skorzystania z naszej oferty.

Jednak na tym nasze usługi się nie kończą, ponieważ oprócz tego zajmujemy się także przycinaniem oraz wycinką drzew. Niestraszne nam trudne warunki pracy, a w tym bliskość pni od innych budynków, linii telefonicznych czy też chodników – znakomicie poradzimy sobie ze wszystkim! Gwarantujemy przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, sprawność działania, a także terminowość. W przypadku chęci poznania kosztorysu usługi wycinki zapraszamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej.

Sprzedaż oraz transport piasku i żwiru – Gryfino

Co więcej, sprzedajemy, a także zajmujemy się transportem (jeśli istnieje taka potrzeba) piasku – zasypowego, kopalnianego, sortowanego, kwarcowego, do piaskownic, wylewek czy na tynki – oraz żwiru płukanego. Dlaczego warto nas wybrać? Oferujemy atrakcyjne ceny, profesjonalizm, jak również kompleksową pomoc na każdym etapie podejmowania decyzji. Nasza siedziba znajduje się w Szczecinie, jednak usługę dostawy proponujemy też klientom spoza tego pięknego miasta, np. z Gryfina.

Nowe Czarnowo – drewno opałowe i kominkowe

Co więcej, swoją ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców Gryfina, ale również Nowego Czarnowa. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi usługami. W asortymencie można znaleźć drewno kominkowe, opałowe workowane, a także mieszane: o niższej i wyższej kaloryczności. Zapewniamy jego dostawę pod wskazany adres, ale istnieje również możliwość odbioru osobistego – wybór zależy od klienta! W razie jakichkolwiek pytań na temat cen bądź właściwości poszczególnego gatunku drewna zachęcamy do kontaktu.

Transport piasku, żwiru i betonu – dojedziemy do Nowego Czarnowa!

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mogą nie mieć sposobności dojazdu, odpowiednio dużego pojazdu czy po prostu czasu i chęci, aby przewieźć zakupiony towar tam, gdzie jest on potrzebny. Dlatego oprócz sprzedaży piasku, betonu oraz żwiru proponujemy również ich transport pod wskazany przez Ciebie w zamówieniu adres. Ceny usługi przewozu ustalamy indywidualnie, ponieważ koszt zależy od wybranego materiału oraz zakupionej ilości – jednak możemy zapewnić, że będą one bardzo atrakcyjne!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z powiatu gryfińskiego do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do zakupów! Wybierając nas, stawiasz na NAJlepszej jakości materiały, NAJlepszą obsługę, a także NAJlepsze ceny. Sprawdź!

Galeria