Wycinka drzew i sprzedaż drewna – Goleniów, Łozienica, Maszewo

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu i sprzedaży drewna kominkowego oraz opałowego. Oprócz tego proponujemy transport piasku, żwiru, a także czarnoziemu. Co więcej, zajmujemy się wycinką, jak również przycinaniem drzew. Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki, dlatego jesteśmy pewni, że będziemy w stanie odpowiedzieć na wszystkie Twoje potrzeby! Usługi świadczymy w powiecie goleniowskim, a więc w takich miejscowościach jak np. Łozienica, Maszewo czy Goleniów.

Sprzedaż drewna opałowego i do kominków – Łozienica, Maszewo oraz Goleniów

Naszym klientom proponujemy drewno kominkowe i opałowe, które tniemy na konkretny wymiar. Do wyboru jest wiele gatunków – liściastych oraz iglastych. Istnieje także możliwość mieszania drewna. Co więcej, oprócz sprzedaży oferujemy również transport zamówionego towaru na terenie powiatu goleniowskiego. Nasze propozycje wyróżniają się świetną ceną, zwłaszcza gdy pod uwagę weźmie się tak wysoką jakość drewna, jaką zapewniamy.

Wycinka oraz przycinanie drzew w powiecie goleniowskim

Jednak sprzedaż drewna to nie wszystko, co oferujemy, gdyż oprócz tego zajmujemy się także wycinką, przycinaniem oraz pielęgnacją drzew. Posiadamy niezbędny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonywać tego typu zadania. Najważniejsze są dla nas zasady bezpieczeństwa, terminowość oraz profesjonalizm. Dlatego usługi wycinki drzew czy cięcia pielęgnacyjnego w koronie świadczymy sprawnie, fachowo, jak również mając na uwadze przyjęte standardy pracy. Obowiązujący cennik jest bardzo atrakcyjny – w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, a to oznacza, że niedaleko do nas mają mieszkańcy takich miejscowości jak Goleniów, Łozienica oraz Maszewo. Jednak, jeśli będzie taka potrzeba, dojedziemy do każdego z tych miejsc!

Sprzedaż oraz transport piasku i żwiru

Oferujemy kompleksowe usługi, w skład których wchodzą sprzedaż drewna kominkowego, a także opałowego workowanego, paletowanego lub w big bagach, jak również profesjonalna wycinka i pielęgnacja drzew. Poza tym można zakupić u nas piasek (zasypowy, kopalniany, sortowany, kwarcowy, do wylewek, piaskownic, na tynki), czarnoziem (najbardziej urodzajną glebę) oraz żwir płukany, jak również zamówić ich transport pod wskazany adres. Do jakich miejscowości dojeżdżamy?

Łozienica

Trasa samochodem ze Szczecina do Łozienicy potrwa zaledwie około 35 minut. Jest to jedna z miejscowości, do której bez problemu dowieziemy nasz towar. Zdajemy sobie sprawę, że przewiezienie piasku, żwiru czy betonu jest naprawdę problematyczne, dlatego też proponujemy kompleksowe usługi transportowe. Wystarczy do nas zadzwonić, a my zajmiemy się wszystkim!

Maszewo

Maszewo to kolejna z miejscowości, do której nasza ekipa dojedzie, by przywieźć Ci najlepszej jakości towar. Terminowo dostarczymy piasek, żwir, beton, a także czarnoziem, czyli najbardziej urodzajną glebę. Uwielbiamy wyzwania, dlatego też nie jest nam straszny transport nawet dużego zamówienia. Powiedz nam, co potrzebujesz, a my spełnimy Twoje oczekiwania!

Goleniów

W naszym składzie drewna – Drewtrans – zrobimy wszystko dla klientów, ponieważ ich zadowolenie z usług jest dla nas najważniejsze. Zajmujemy się jednak nie tylko sprzedażą drewna opałowego, kominkowego, ale również piasku, czarnoziemu, betonu, a także żwiru. Zamówiony u nas towar sprawnie dostarczymy na wskazany w Goleniowie adres. Możesz nam w 100% zaufać!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane naszymi usługami z powiatu goleniowskiego do kontaktu. Obiecujemy terminowość, sprawność działania, jak również najwyższej jakości drewno i materiały budowlane czy sypkie.

Galeria